240 і 4 струни

17 вересня, 19:00

Скрипка і фортепіано. Здається, не існує музики, яку б не міг втілити цей дует. Він такий же природній, як симбіоз квітки та бджоли. Він так само пестить слух, як шурхіт теплої морської хвилі по м’якому піску. Два інструменти, що співають, сперечаються, зізнаються один одному в коханні та розповідають історію життя.
Талановитий львівський дует Aureliano Duo – це скрипаль Петро Тітяєв та піаністка Анастасія Бойко. Їхнім інструментам підвладна мова будь-якого музичного стилю та жанру. Цього вечора у виконанні Aureliano Duo звучатимуть сонати Людвіґа ван Бетовена та Йоганнеса Брамса, а головним номером стане віртуозне Duo Concertant Ігоря Стравінського.

Петро Тітяєв – скрипка
Анастасія Бойко – фортепіано

Л.В. Бетовен – Соната для скрипки та фортепіано no.1 op.12
Й. Брамс – Соната для скрипки та фортепіано no.3 op.108
І. Стравінський – Duo Concertant

Подія у Facebook

Квитки можна придбати:
– у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
– онлайн на Gastroli.ua – https://gastroli.ua/places/235
– у понад 20-ти касах Львова – https://gastroli.ua/network
//вікові обмеження: ~0+//
Телефон для довідок: 098 871 0180
#оргзал

Петро Тітяєв

Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів. У 5 років почав грати на скрипці. Випускник Львівської середньої спеціальної музичної школи-інтернату ім. С. Крушельницької та Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка (клас проф. Павлія Г. І.). Учасник «Phoenix String Quartet», оркестру «Leopolis» та Академічного молодіжного симфонічного оркестру «INSO-Львів», Ukrainian Festival Orchestra та спільноти Collegium Musicum Lviv.

Анастасія Бойко

Піаністка, випускниця Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка. Активна учасниця мистецької спільноти Collegium Musicum Lviv. Грає в дуеті з Петром Тітяєвим Aureliano Duo. Працювала концертмейстером у Центр дитячої та юнацької творчості м. Львова, викладає у львівські школі мистецтв №10.

Facebook Comments