Зимовий вечір із Алією Акбергеновою

Фортепіанний речиталь
14 грудня, 19:00

За підтримки Австрійського культурного форуму

Тепла музика грудневого вечора. У передчутті довгих та душевних зимових свят. Час потроху залишати свої буденні справи і набиратися святкового настрою. Чудовою нагодою для цього стане концерт класичної музики. Тим більше, коли до нас завітає чудова гостя із неймовірною програмою. Від сонцесяйного Моцарта до яскравого Равеля. Від сонат Бетовена до мазурок Скрябіна.
Молода, але вже визнана за кордоном українська піаністка Алія Акбергенова, лауреатка міжнародних конкурсів Італії, Великобританії, Австрії гратиме сольний концерт у Львівському органному залі.

Алія Акбергенова – фортепіано (Україна/Австрія)

Програма

В.А. Моцарт – Рондо ля мінор, К 511
Л. Бетовен – Соната № 17 ре мінор, op. 31 № 2
I. Largo – Allegro
II. Adagio
III. Allegretto
Ф. Шуберт / Ф. Ліст – Фортепіанні транскрипції
Серенада (Ständchen)
Притулок (Aufenthalt)
Баркарола (Auf dem Wasser zu singen)
Перерва
Б. Фуррер (1954р.) – Дві п’єси з циклу Drei Klavierstücke (2004)
А. Скрябін – Мазурка op. 3 № 1 сі мінор
Прелюдія op. 11 № 11 сі мажор
Мазурка op. 3 № 6 до-дієз мінор
Прелюдія op. 11 № 8 фа-дієз мінор
Мазурка op. 3 № 4 мі мажор
Й. Штраус / А. Грюнфельд – Soirée de Vienne, op. 56 Парафраз на теми опери “Летюча миша”
М. Равель – Вальс

Подія у Facebook

Про виконавицю
Українська піаністка Алія Акбергенова народилася в Києві. Перші уроки гри на фортепіано отримала у шестирічному віці. Закінчила Національну музичну академію України ім. П.І. Чайковського, три роки стажувалась в асистентурі. Викладала спеціальне фортепіано у Київській спеціалізованій музичній школі ім. М. В. Лисенка.
У 2010 р. переїхала до Австрії, щоб продовжити навчання в Університеті музики та мистецтв у місті Ґрац.
Алія Акбергенова виступала із провідними оркестрами України під орудою відомих диригентів. Поза межами України грала у таких залах як Wiener Konzerthaus, зала Ельгара в Albert Hall (Лондон), Gasteig (Мюнхен), Wiener Saal der Stiftung Mozarteum (Зальцбург), Teatro Verdi (Салерно), Vincennes Concert Hall (Париж), Philharmonia Pomorska (Бидгощ, Польща), Hamamatsu Concert Hall (Японія), Hongtai Concert Hall (Сяминь, Китай).
Переможець міжнародних конкурсів у Франції, Італії, Великобританії та Австрії. Стипендіат президентського фонду “Україна” (2005-2008 р.р.), фонду М. Дебеллі (2011-2014 р.р.)
Гастролювала в Австрії, Великобританії, Італії, Іспанії, Німеччині, Польщі, Франції, Швейцарії, США, Китаї та Японії. Виступала наживо в студії ORF, а також неодноразово транслювалась австрійським радіо.

[ /]
Facebook Comments