8 та 13 березня 19:00

Нове відеошоу! Ми відновлюємо популярні візуальні перформанси під органну музику. Не просто музику, а музику ангелів Арво Пярта. За органом неперевершена Надія Величко, за мікшером віджей Євген Червоний. Коли звуки це більше, ніж музика, а візії – не просто зображення. Поєднуючись, вони створюють вибухову суміш.

Це справжній тандем музики і відеоарту, адже візуальні образи – це ніби звуки у кольорі та формах. Прозора й ніжна музика Арво Пярта водночас несе у собі глибокий філософський сенс. Безмежний звуковий простір і політ вашої фантазії на стінах Органного залу.

Слухати картини і дивитись на музику – кардинальний переворот ваших відчуттів. Заінтригувало? Буде яскраво.

Надія Величко – орган
Євген Червоний – відеошоу

А. Пярт:
Trivium
Spiegel im Spiegel
Annum per annum
Mein Weg hat Gipfel und Wellentäler
Pari Intervallo
А. Шнітке – Дві маленькі п’єси для органа

 

Квитки можна придбати:

– у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00

– онлайн на Gastroli.ua – https://gastroli.ua/places/235

– у понад 20-ти касах Львова – https://gastroli.ua/network

//вікові обмеження: ~7+//

Телефон для довідок: 098 871 0180

 #оргзал

Follow the Event on Facebook

Надія Величко, органістка

Народилася у Львові. Закінчила Львівську середню спеціальну музичну школу-інтернат ім. С. Крушельницької, Львівський вищий державний музичний інститут ім. М. Лисенка. В 1999-2003 роках проходила асистентуру-стажування в Національній музичній академії України ім. П. Чайковського у Києві як концертмейстерка і органістка (клас професора Г. Булибенко).

З 2001 року працює у Львівському будинку органної та камерної музики. Брала участь у фестивалях “Контрасти”, “Музика тисячоліття”, Фестивалі Давньої Музики у Львові.

У 2003 виступала з концертами в Німеччині. У 2009 брала участь в Органній академії в Ляйпціґу – в курсах відомих органістів, таких як Ж. ван Ортмерсен, Ж. Л. Зендер, Дж. Лауквік, 2010 р. – в Міжнародній органній академії в Хаарлені, Нідерланди, де вдосконалювалась під керівництвом таких майстрів, як Л. Ґіємі (Італія), В. Церер (Німеччина), Б. Вінсеуміус (Нідерланди).

В липні 2011 поступила на навчання в магістратуру на кафедру старовинної музики Санкт-Петербурзького державного університету. В 2011 виступала з концертами у Балтиморі (США). Брала участь в Міжнародній академії з органу і клавікорду, що проходила в місті Смарано (Італія) і в місті Роскільде (Данія). Отримала диплом з відзнакою Восьмого Міжнародного Органного Конкурсу Fano Adriano (Італія).

В постійному репертуарі – твори Й. С. Баха, Ґ. Ф. Генделя, Д. Букстегуде, Й. Пахельбеля, С. Франка

 

Facebook Comments