Привітайте нас! Бо у нас день народження, і не простий, а Ювілей!
Півстоліття тому почав свою роботу Львівський органний зал. За цей час виріс і пережив чимало змін. Незважаючи на свій зрілий вік, Органний, йде в ногу з часом, швидко підхоплює нові тенденції і радо йде на експерименти. У ньому звучить один з найкращих органів Східної Європи. На його сцені грають світові зірки: відомі скрипалі, віолончелісти, піаністи, дириґенти. Його стіни прикрашають дивовижні картини і фрески. Органний радо зустрічає любителів музики та бізнесменів, перекладачів та науковців, айтішників та літераторів. Молодий, енергійний, сучасний, цікавий, заворожуючий, могутній, таємничий і прекрасний!

Іменинник запрошує гостей на святкування 3 листопада о 19:00. Ну і яка ж вечірка без музики?

На честь свята відбудеться органний концерт (а як інакше?) Валерії Балаховської. Органістка Національного будинку органної та камерної музики, заслужена артистка України Валерія Балаховська підготувала неймовірну концертну програму з творів Баха, Топферсона, Боссі, Петралі, Штамма, яка створить незабутню музичну атмосферу.

А найкращим подарунком для нас є ви – наші відвідувачі! Прийдіть і привітайте Органний із кругленькою датою.

Валерія Балаховська (Київ) – орган

Й.С. Бах – Токата і фуга ре мінор
В. Топферсон – Пасакалія ре мінор
Й.С. Бах – Пасакалія до мінор
Й.С. Бах – Хоральна прелюдія “Я взиваю до Тебе, Господи”
Г.А. Штамм – Rondo alla celtica
М.Е. Боссі – Скерцо соль мінор
Г.А. Штамм – Rondo alla latina
В. Петралі – Grande sonata

Follow the Event on Facebook

Birthday party. 50 років Органному

Квитки можна придбати:
– у касі Органного залу (Щодня 13:00-19:00)
– онлайн на Gastroli.ua – https://gastroli.ua/places/235
– у понад 20-ти касах Львова – https://gastroli.ua/network
//вікові обмеження: ~7+//

Валерія Балаховська, органістка

Закінчивши Національну музичну академію України за фахом фортепіано та орган, Валерія Балаховська вдосконалювала техніку органного виконавства у відомих зарубіжних музикантів: Е. фон Камеке (Німеччина), Ф.Клінди (Словаччина), Б.Біллетера (Швейцарія), Й.Труммера (Австрія).
Завдяки філігранному володінню мистецтвом барокової артикуляції, яскравій емоційності та бездоганній техніці навіть добре відомі твори в інтерпретації органістки набувають оригінального звучання. До свого репертуару вона включає як взірці світової класики, так і маловідомі твори, доробки сучасних композиторів.
Валерія Балаховська багато гастролює в Україні та за її межами, бере участь у міжнародних органних фестивалях, музичних програмах радіо й телебачення.

 

Facebook Comments