Вперше в Україні! Один із найкращих віолончелістів Європи, концертмейстер челістів Берлінської філармонії Bruno Delepelaire з єдиним концертом у Львівському органному залі. 
Бруно має вражаючу кар’єру. Здобувши кілька престижних нагород, серед яких “Karl Davidoff International Cello Competition” (2012) та Markneukirchen International Instrumental Competition (2013), він став учасником одного з найвідоміших оркестрів світу.
Разом із головним гостьовим дириґентом Ukrainian Festival Orchestra Теодором Кухаром він готовий завоювати серця львів’ян та львів’янок 26 травня.

Легка і позитивна музика заповнить Органний зал у цей травневий вечір: Моцарт, Гайдн, Мендельсон, Сук. 
Серенада для струнних Йозефа Сука – життєрадісна та сонячна. Симфонія №15 Вольфганга Амадея Моцарта та Ре-мажорний концерт для віолончелі Йозефа Гайдна – чиста віденська краса. А завершиться приємна музична зустріч короткою симфонією №10 Фелікса Мендельсона.

Симфонія №15 Вольфганґа Амадея Моцарта – це віденська краса у чистому вигляді, твір завершується як веселий жарт. Насамкінець концерту прозвучить 12-хвилинна Симфонія №10 Фелікса Мендельсона.

Follow the Event on Facebook

Bruno Delepelaire почав грати на віолончелі у п’ять років, дивлячись на свою бабусю, віолончелістку-аматорку. З того часу й до сьогодні французький музикант не розлучається з цим співочим інструментом. Bruno Delepelaire навчався в Паризькій консерваторії під керівництвом Філіпа Мюллера. У 2012 році він поїхав до Берліна, щоб продовжити навчання в Університеті мистецтв та в Академії оркестру берлінської філармонії.
Він грав з оркестраим фестивалю Верб’є, молодіжним оркестром Густава Малера і студентським оркестром Академії Берлінської філармонії. З 2013 року Bruno Delepelaire є першим віолончелістом Берлінської філармонії.

Маестро Теодор Кухар – найзаписуваніший дириґент свого покоління. В його заліку – понад 100 компакт-дисків таких лейблів, як Naxos, Brilliant Classics, Ondine та Marco Polo. Унікальною є творча співпраця Кухара з Національним симфонічним оркестром України, художнім керівником і дириґентом якого він був призначений 1994 року. Разом вони відіграли понад 300 концертів у Києві та на гастролях на чотирьох континентах, їхня спільна дискографія налічує понад 70 CD-дисків. Минулого року вони завершили 44-концертний тур Північною Америкою. Теодор Кухар керував головними оркестрами Австралії, Європи, Південної Америки та США.

Ukrainian Festival Orchestra виріс із львівського камерного оркестру Collegium Musicum і вже встиг попрацювати з музикантами зі світовим ім’ям: Мідорі, Вадимом Холоденком, Корі Церовшеком, Теодором Кухарем, Ноа Бендінксом-Белґлі, Семюелем Берто, Сіґізвальдом Кьокеном, Андрєєм Ґавріловим, Левом Маркізом та іншими.

Facebook Comments