Проєкт "Метелики"

Виставка. Концерт. Лекція

Метелики в мистецтві впродовж багатьох століть надихали композиторів, поетів, художників. Метелики – водночас складний і дуже простий образ.

Глибокий філософський підтекст образу метелика пов’язаний з його метаморфозами – відмиранням та переродженням, польотом та красою, ефімерністю та сталістю.

“Метелики” – великий синкретичний проєкт Львівського органного залу: виставка, концерт, лекція. дитяча музична програма.

Виставка

23 лютого о 18.00 відбудеться відкриття 12-ї виставки Галереї органного залу. Дивовижні екземпляри з приватних колекцій метеликів Арсенія Дісковського та Івана Дудича прикрасять стіни Галереї. Близько 10 рамок з метеликами з усього світу, одинарні екземпляри та композиції.

Вхід на відкриття виставки безкоштовний.
Виставка діє з 23.02.2020 по 23.03.2020, щодня з 13:00 до 19:00.
Вхідний квиток – 25 грн. У вартість квитка входить відвідування Органного залу.
Вхідний квиток у Галерею Органного залу діє протягом одного дня.

 Концерт

Одразу після відкриття виставки, 23 лютого о 19.00 запрошуємо на концерт піаніста з Києва Сергія Ковальова. Він виконає добірну музику композиторів, які присвячували свої твори метеликам. Як відчували помах крила метелика Шуберт, Шуман, Дебюссі?

Квитки можна придвати на сайті gastroli.ua та в касі Органного залу.

Лекція

1 березня о 17.00 відомий львівський художник та мистецтвознавець Іван Дудич розповість про історію художнього образу метеликів у мистецтві. Будуть представлені також кілька метеликів із його приватної колекції.

Квитки – 50 грн

Після лекції о 19.00 – повтор програми Сергія Ковальова “Ефект метелика”.

Незабаром чекайте на анонс концертної програми для дітей в рамках проєкту “Метелики”.

Квитки можна придбати:
– у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
– онлайн на Gastroli.ua – https://gastroli.ua/places/235
– у понад 20-ти касах Львова – https://gastroli.ua/network
//вікові обмеження: ~7+//

Концерт "Ефект метелика"

Лекція Івана Дудича

Концерт "Ефект метелика"

Сергій Ковальов – молодий піаніст з с. Лохвиця Полтавської області, навчається у Національній музичній академії ім. П. Чайковського в Києві. В Органному залі вже грав такі програми “Bright piano. ЛюдкевичФест”, “Романтичне фортепіано”, “Шопен. Кохання. Молодість”, брав участь у концерті “Ukrainian Live у Годовиці”.

Читайте інтерв’ю з піаністом тут.

 

Facebook Comments