BWV. Музика Баха

Органний концерт
8 та 13 лвересня 19:00

Ви думаєте, для того, щоб бути крутим потрібен дорогий блискучий автомобіль, шикарний костюм і коштовний годинник? Ні, потрібно слухати Баха. Це батько усієї класичної музики. Не знаєте Баха – не знаєте музики. А головне – цю царину може пізнати кожен.
Тож BVW – це крутіше за BMW!
BWV (від нім. Bach-Werke-Verzeichnis “Каталог творів Баха”) – система нумерації всіх відомих творів Й. С. Баха, розроблена німецьким музикознавцем Вольфгангом Шмідером.
Розвивайтеся, вдосконалюйтеся і ростіть у компанії геніального композитора. Як гіркий шоколад, витримане вино і вишуканий сир, музика Баха – це для зрілих особистостей. Вона сповнена глибокого сенсу, говорить до нас своїм світлим розумом і навіть вчить нас жити. Бах точно допоможе зробити вам кращу версію себе. Із ним ви безсумнівно можете стати по-справжньому крутим, бо хіба Бах – це не круто?

Надія Величко – орган

Follow the Event on Facebook

Надія Величко, органістка

Народилася у Львові. Закінчила Львівську середню спеціальну музичну школу-інтернат ім. С. Крушельницької, Львівський вищий державний музичний інститут ім. М. Лисенка. В 1999-2003 роках проходила асистентуру-стажування в Національній музичній академії України ім. П. Чайковського у Києві як концертмейстерка і органістка (клас професора Г. Булибенко).

З 2001 року працює у Львівському будинку органної та камерної музики. Брала участь у фестивалях “Контрасти”, “Музика тисячоліття”, Фестивалі Давньої Музики у Львові.

У 2003 виступала з концертами в Німеччині. У 2009 брала участь в Органній академії в Ляйпціґу – в курсах відомих органістів, таких як Ж. ван Ортмерсен, Ж. Л. Зендер, Дж. Лауквік, 2010 р. – в Міжнародній органній академії в Хаарлені, Нідерланди, де вдосконалювалась під керівництвом таких майстрів, як Л. Ґіємі (Італія), В. Церер (Німеччина), Б. Вінсеуміус (Нідерланди).

В липні 2011 поступила на навчання в магістратуру на кафедру старовинної музики Санкт-Петербурзького державного університету. В 2011 виступала з концертами у Балтиморі (США). Брала участь в Міжнародній академії з органу і клавікорду, що проходила в місті Смарано (Італія) і в місті Роскільде (Данія). Отримала диплом з відзнакою Восьмого Міжнародного Органного Конкурсу Fano Adriano (Італія).

В постійному репертуарі – твори Й. С. Баха, Ґ. Ф. Генделя, Д. Букстегуде, Й. Пахельбеля, С. Франка

 

Facebook Comments