Коляди. Дитячий духовий оркестр

29 грудня 17:00

Чарівні мелодії, знайомі з дитинства. Дітлахи, які бігають від хати до хати, приносячи радісну звістку. Веселощі, пампухи, узвар, кутя і колядки! Надзвичайно зворушливий концерт чекає на відвідувачів Львівського органного залу. Дитячий духовий оркестр виконає відомі коляди, які ви точно будете підспівувати.

Концерт, який принесе тепло і радість у наші серця. Різдвяний настрій, який робить нас усіх трохи добрішими і щасливішими. Святкова атмосфера, яка змушує забути про всі негаразди і сповна насолодитись духом Різдва.

Духовий оркестр “Веселі музиканти”
Диригент – Богдан Мацевко

“Jingle bells”
“Бог предвічний”
“Стань Давиде”
“Що то за предиво”
”Небо і земля”
“На небі зірка”
“Люляй же, люляй”
“Вселеная, веселися”
“Нова радість стала”
“Спас нам народився”
Серед нічної тишини”
“Во Вифлиємі”

Квитки в #оргзал можна придбати:
– у касі Органного залу (Щодня 13:00-19:00)
– онлайн на Gastroli.ua – https://gastroli.ua/places/235
– у понад 20-ти касах Львова – https://gastroli.ua/network
// ~7+//

Follow the Event on Facebook

Звенигородський дитячий духовий оркестр “Веселі музиканти” сформований з учнів молодших і старших класів Пікуловицького навчально-виховного комплексу. З оркестром виступає хореографічний гурток мажореток “The best”. Викладач і керівник оркестру – викладач вищої категорії Богдан Мацевко.Дитячий духовий оркестр виступав на конкурсах та фестивалях в Україні (Київ, Тернопіль, Львів) та Польщі (Тарновські Гури, Вжешня, Домініковіце, Гожув Вєлькополький, Суховоля, Бихави, Пулави). У 2016 р. оркестр здобув третє місце на фестивалі духових оркестрів у м. Тарновські Гури (Польща), брав участь у фестивалі “Королівський Лев” (м. Львів).

Facebook Comments