Оновлена програма!
7 вересня 21:00

Концерт, під час якого неможливо стримати усмішку ні дорослим, ні дітям! Мультфільми під супровід живої музики! Одна з найпопулярніших програм знову у Львівському органному залі!

Органний продовжує експериментувати з проектором та музикантами. Попередні покази мультфільмів із фортепіанним дуетом мали шалений успіх. Щоб ще більше вражати львівську публіку, ми врахували побажання наших глядачів та вирішили “апгрейдити” цю програму. Цього разу на вас чекає сірий кіт та коричнева миша, які готові невтомно бігати, стрибати, боротися та веселити вас протягом концерту. Ми підготували для вас декілька БОМБЕЗНИХ мультфільмів про Тома і Джеррі, які будуть супроводжуватися нашими таперами – піаністом Дмитром Микитином та скрипалькою Олександрою Мороз. Молоді музиканти виконають твори, що не лише відповідатиму загальному настрою концерту, але допоможуть зануритися в яскраву атмосферу безтурботного дитинства.
Дивитися мультфільми можна в будь-якому віці, а дивитися їх у Львівському органному залі – відтепер як ніколи стильно.

Дмитро Микитин – фортепіано
Олександра Мороз – скрипка

Подія у Facebook

Квитки можна придбати:
– у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
– онлайн на Gastroli.ua – https://gastroli.ua/places/235
– у понад 20-ти касах Львова – https://gastroli.ua/network
//вікові обмеження: ~0+//
Телефон для довідок: 098 871 0180
#оргзал

Дмитро Микитин – молодий львівський піаніст, регулярно концертує як сольно, так і у складі різноманітних ансамблів, з альтом, скрипкою, флейтою, також виступає у складі тріо, квартету та квінтету, фортепіанних дуетів. Музикант вже добре знаний львівською публікою за проектами “Музика для релаксу”, “Ніч Густава Малера”, “Французький карнавал”, “Навколо світу за 80 хв”, “Мультфільми під живу музику”, “Шопен.Фільд.Ноктюрни”, “Пісні зі Севільї”, “Бетховен. Багателі”, “24 прелюдії Дебюссі”, “Jazz in classics”…

Олександра Мороз – талановита скрипалька, лауреат міжнародних конкурсів, концертмейстер Молодіжного симфонічного оркестру України (“YSOU”), брала участь у багатьох міжнародних музичних фестивалях – “Музика в старому Кракові” (Польща), ” LvivMozArt” (Україна), “Beethoven Fest” (Німеччина), зараз активно концертує у складі провідних оркестрів України, таких як K&K Philarmoniker, INSO – Lviv, оркестр Львівської Національної філармонії.
Facebook Comments