Cello & Guitar | На струнах контрастів

25 січня, 17:00

Cello & Guitar | На струнах контрастів – це незвичне поєднання тембрів, від якого закипає кров. Це пристрасний танець ритмів та палка палітра почуттів. Разом музиканти створюють вибухову атмосферу, адже ця експресія не може залишити нікого байдужим. На вас чекає різноманітна програма з іспанськими та бразильськими мотивами. Ох і не легко ж буде вам всидіти на місці!

Запалювати буде дует віолончелі та гітари, які вже не вперше виступають у такому незвичному складі таі точно знають, як підкорити ваші серця.

Приготуйтеся, буде гаряче!

У програмі твори Радамеса Гнаталлі, Астора П’яцолли, Ейтора Вілла-Лобоса, Енріке Гранадоса, Арво П’ярта, Фрідріха Бурґмюллера.

Модест Менцінський – віолончель
Станіслав Синиця – гітара

Модест Менцінський. Репертуар музиканта охоплює період від класичних шедеврів віолончельної музики до експериментальних і новаторських творів сучасної доби. У доробку виконавця – популярні композиції романтизму та музика українських композиторів. Він часто виступає на концертних майданчиках та музичних фестивалях у різних містах України, а також Польщі.

Станіслав Синиця радо співпрацює з музикантами, які прагнуть до розширення власного оригінального репертуару. Його співпраця з віолончелістом Модестом Менцінським по-новому розкриває можливості двох інструментів – гітари та віолончелі. Веде активну концертну діяльність як соліст та камерний виконавець.

Квитки в #оргзал можна придбати:
– у касі Органного залу (Щодня 13:00-19:00)
– онлайн на Gastroli.ua – https://gastroli.ua/places/235
– у понад 20-ти касах Львова
– https://gastroli.ua/network
// ~7+//

Follow the Event on Facebook

Facebook Comments