Візуальні перформанси під органну музику. Коли звуки це більше, ніж музика, а візії – не просто зображення. Поєднуючись, вони створюють вибухову суміш.

Це справжній тандем музики і відеоарту, адже візуальні образи – це ніби звуки у кольорі та формах.
Слухати картини і дивитись на музику – кардинальний переворот ваших відчуттів.

Органно-світлова історія про життя та смерть, земне та небесне. Надія Величко та Єва Куликовська виконають двочастинну “Данте-симфонію” Ференца Ліста в транскрипції для органа. У ній вмістилися дантівське Пекло, Чистилище та Рай, а в центрі – історія коханців Франчески та Паоло, приречених на вічні муки.

Надія Величко – орган
Єва Куликовська – орган
Євген Червоний – відеошоу

Ф.Ліст – Данте-симфонія (транскрипція для органа)
1 I. Inferno
2 II. Purgatorio
III. Magnificat

Тривалість: понад годину

Квитки в #оргзал можна придбати:
– у касі Органного залу (Щодня 13:00-19:00)
– онлайн на Gastroli.ua – https://gastroli.ua/places/235
– у понад 20-ти касах Львова – https://gastroli.ua/network
//,без вікових обмежень 7+//

Follow the Event on Facebook

Надія Величко народилася у Львові. Закінчила Львівську середню спеціальну музичну школу-інтернат ім. С. Крушельницької, Львівський вищий державний музичний інститут ім. М. Лисенка. В 1999-2003 роках проходила асистентуру-стажування в Національній музичній академії України ім. П. Чайковського у Києві як концертмейстерка і органістка (клас професора Г. Булибенко).
З 2001 року працює у Львівському будинку органної та камерної музики. Брала участь у фестивалях “Контрасти”, “Музика тисячоліття”, Фестивалі Давньої Музики у Львові.
У 2003 виступала з концертами в Німеччині. У 2009 брала участь в Органній академії в Ляйпціґу – в курсах відомих органістів, таких як Ж. ван Ортмерсен, Ж. Л. Зендер, Дж. Лауквік, 2010 р. – в Міжнародній органній академії в Хаарлені, Нідерланди, де вдосконалювалась під керівництвом таких майстрів, як Л. Ґіємі (Італія), В. Церер (Німеччина), Б. Вінсеуміус (Нідерланди).
В липні 2011 поступила на навчання в магістратуру на кафедру старовинної музики Санкт-Петербурзького державного університету.
В березні 2011 виступала з концертами у Балтиморі (США). Брала участь в Міжнародній академії з органу і клавікорду, що проходила в місті Смарано (Італія) і в місті Роскільде (Данія).
В постійному репертуарі – твори Й. С. Баха, Ґ. Ф. Генделя, Д. Букстегуде, Й. Пахельбеля, С. Франка.
В липні 2012 отримала диплом з відзнакою Восьмого Міжнародного Органного Конкурсу Fano Adriano (Італія).

Відвідайте органні концерти Надії Величко

Facebook Comments