Справжній геній музики той, чиї твори в будь-яку епоху, в будь-якому тисячолітті будуть звучати красиво, мелодійно і, що важливо, сучасно. Один з таких геніїв – Антоніо Лучіо Вівальді. І справді, цьому композитору вдалось створити чи не найпопулярніший музичний твір в історії класики. Ми пропонуємо вас концептуально нове трактування знаменитих “Пір року” Вівальді від професійної органістки, яка вже протягом 20 років підкоряє львів’ян на найкращому і найбільшому інструменті Східної Європи. Надія Величко завжди відкрита до нового і вміє творити на сцені справжні дива. Разом із скрипалькою Лілією Гратило вони готують вечір надзвичайно красивої музики, під яку ви навіть зможете підспівувати!

Надія Величко – орган
Лілія Гратило – скрипка

Квитки в #оргзал можна придбати:
– у касі Органного залу (Щодня 13:00-19:00)
– онлайн на Gastroli.ua – https://gastroli.ua/places/235
– у понад 20-ти касах Львова – https://gastroli.ua/network
//,без вікових обмежень ~0+//

Follow the Event on Facebook

Надія Величко народилася у Львові. Закінчила Львівську середню спеціальну музичну школу-інтернат ім. С. Крушельницької, Львівський вищий державний музичний інститут ім. М. Лисенка. В 1999-2003 роках проходила асистентуру-стажування в Національній музичній академії України ім. П. Чайковського у Києві як концертмейстерка і органістка (клас професора Г. Булибенко).
З 2001 року працює у Львівському будинку органної та камерної музики. Брала участь у фестивалях “Контрасти”, “Музика тисячоліття”, Фестивалі Давньої Музики у Львові.
У 2003 виступала з концертами в Німеччині. У 2009 брала участь в Органній академії в Ляйпціґу – в курсах відомих органістів, таких як Ж. ван Ортмерсен, Ж. Л. Зендер, Дж. Лауквік, 2010 р. – в Міжнародній органній академії в Хаарлені, Нідерланди, де вдосконалювалась під керівництвом таких майстрів, як Л. Ґіємі (Італія), В. Церер (Німеччина), Б. Вінсеуміус (Нідерланди).
В липні 2011 поступила на навчання в магістратуру на кафедру старовинної музики Санкт-Петербурзького державного університету.
В березні 2011 виступала з концертами у Балтиморі (США). Брала участь в Міжнародній академії з органу і клавікорду, що проходила в місті Смарано (Італія) і в місті Роскільде (Данія).
В постійному репертуарі – твори Й. С. Баха, Ґ. Ф. Генделя, Д. Букстегуде, Й. Пахельбеля, С. Франка.
В липні 2012 отримала диплом з відзнакою Восьмого Міжнародного Органного Конкурсу Fano Adriano (Італія).

Відвідайте органні концерти Надії Величко

Лілія Гратило грає на скрипці з 6 років, у 8 років перемогла в обласному конкурсі юних скрипалів та отримала запрошення на навчання у спеціалізованій музичній школі ім. С Крушельницької.
Після успішного закінчення школи Л. Гратило (Слюсар) вступила до Львівської музичної академії ім. М. Лисенка, у клас Народної Артистки України, професора, Л. О. Шутко.
Велику роль у творчому становленні артистки відіграла участь її у студентському Камерному оркестрі. Продовжила навчання у відділі аспірантури Київської музичної академії ім. П. І. Чайковського. Працювала в Національному симфонічному оркестрі України. Викладає на кафедрі камерного ансамблю Львівської музичної академії ім. М. Лисенка. Закохана у камерну музику, довгий час була солісткою Будинку органної та камерної музики. Співпрацювала з камерними оркестрами «Леополіс» та «Віртуози». Концертмейстер оркестру K&K Philharmoniker та Львівського Академічного симфонічного оркестру обласної філармонії. Грала в багатьох найкращих концертних залах Європи. У 2009 році удостоєна, почесного звання «Заслужений артист України».

Facebook Comments