Прожити рік за годину… Це здається неможливим без машини часу. Ми пропонуємо вам зламати часовий простір разом з нами та “Порами року” Вівальді. На вас чекає подорож у той час, коли жив і творив великий Бах – пишне і благородне бароко. Крім мандрівок слуховими відчуттями, пропонуємо також зануритись у візуальний живопис, який буде створюватись тут і вже. Запрошуємо вас вийти за часові рамки, покататись на машині часу і насолодитись прекрасною музикою.

Концерт стане частиною Міжнародного органного фестивалю, який відбудеться у Львівському органному залі вже вдев’яте. З 14 липня по 18 серпня Львів стане органною столицею України. На гостей чекають 15 концертів, видатні органісти з чотирьох країн, майстер-класи та години гарної музики!

Олена Мацелюх – орган
Оксана Гаргай – скрипка
Ольга Куц – живопис

Й.С. Бах – Концерт Соль мажор
Й.С. Бах – Хорал “Овечки можуть спокійно пастися”
Й.С. Бах – Прелюдія і фуга Ре мажор
Й.С. Бах – “З глибини душі до тебе взиваю, Господи!”
Й.С. Бах – Токата і фуга ре мінор
А. Вівальді – Чотири пори року

Квитки в #оргзал можна придбати:
– у касі Органного залу (Щодня 13:00-19:00)
– онлайн на Gastroli.ua – https://gastroli.ua/places/235
– у понад 20-ти касах Львова – https://gastroli.ua/network
//,без вікових обмежень ~0+//

Follow the Event on Facebook

Олена Мацелюх. Українська органістка, яка постійно виступає зі сольними речиталями та гастролює з концертами по цілій Україні – від Дніпра, Одеси та Бердянська до Чернівців, Летичева, Рівного, Хмельницького, Вінниці, Самбора і прикордонних із Польщею Мостиськ. За останні роки Олена Мацелюх по декілька разів гастролювала у Швейцарії, Німеччині, Франції, Іспанії та Данії. Вона постійна учасниця кількох органних фестивалів у Польщі. Зокрема, у Кракові неодноразово брала участь у Фестивалі «Музика в старому Кракові». У Львові Олена Мацелюх грає концерти на усіх діючих органах: в першу чергу, як солістка Львівського будинку органної і камерної музики (на одному з найбільших в Україні органі «Rieger Kloss opus 3375»), у Трапезній Отців Домініканців, а також на знаменитому органі Яна Сливінського у Архікатедральній базиліці Вознесіння Пресвятої Діви Марії і на сучасному органі італійської фірми «Viscaunt».

Виступала із сольними речиталями у чеському Брно, в польському Вроцлаві та в чеському місті Оломоуц. Працює над своєю докторською дисертацією на тему «Сакральне і профанне в органній творчості композиторів України та Чехії». Олена Мацелюх – засновниця і артистична директорка фестивалю «Pizzicato e cantabile», (2016, 2017). Як солістка та ансамблістка вона постійна учасниця львівських фестивалів «Віртуози», «Ніч у Львові», фестивалю сучасної музики «Контрасти» та інших мистецьких подій. Для Олени Мацелюх пишуть органні твори сучасні композитори: Christofer Pardini (Італія), Peter Mahajdik (Словаччина), Богдан Котюк (Львів).

Відвідайте органні концерти Олени Мацелюх!

 Художниця Ольга Куц закінчила Львівську академію мистецтв (спеціальність – художній текстиль).

Експонувала свої персональні виставки у МГ «Дзиґа», Донецькому художньому музеї, Парижі («Осінній салон»), Іспанії (Мадрид), фестивалі «Корова» (Дніпро). Її картини є у приватних колекціях Англії, Франції, Ізраїлі, Норвегії, Польщі.

Оксана Гаргай – скрипалька, кандидат мистецтвознавства, викладач кафедри скрипки Львівської Національної музичної академії імені М. В. Лисенка.

Анжела Приходько – скрипалька, випускниця Львівської Національної Музичної Академії ім. М. Лисенка. Лауреат ІІ Всеукраїнського конкурсу ім. Б. Лятошинського (Київ, 2011).

З 2012 року – художній керівник струнного ансамблю «Quattro Corde». Солістка Івано-Франківської обласної філармонії.

 

Facebook Comments