Games & Music

Музика з комп’ютерних ігор
21 липня 21:00

Музика з далеких світів. Героїчні битви, химерні істоти, чари і дива.
Улюблені ігри Відьмак, Skyrim, Assassin Creed та інші оживуть у вашій уяві!

Games & Music – це добірні саундтреки з найкрасивіших комп’ютерних ігор, це мелодії, які запали в душу багатьом прихильникам віртуальних розваг, а також поціновувачам хорошої музики.

Піаніст Дмитро Микитин та скрипалька Олександра Мороз виконають власні обробки саундтреків з улюблених шедеврів ігрової індустрії. На великий екран над сценою у цей час будуть проектуватися кадри цих ігор.

Що таке музика у сучасних відеоіграх? Це далеко не супроводжувальний елемент, це те, що творить сприйняття епічного світу, допомагає глибше зануритися у те, що відбувається на екрані. Саме музика часто є тим чинником, який змушує нас забувати про реальність та надягати лати середньовічного лицаря, або змагатися у майстерності приборкання драконів. Перенестися у світ казкових істот, льоду та полум’я, нереальної краси пейзажів, відчути себе героєм, який рятує світ, ви зможете у Львівському органному залі 21 липня. Запрошуємо!

Дмитро Микитин – фортепіано
Олександра Мороз – скрипка

Подія у Facebook

Квитки можна придбати:
– у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
– онлайн на Gastroli.ua – https://gastroli.ua/places/235
– у понад 20-ти касах Львова – https://gastroli.ua/network
//вікові обмеження: ~0+//
Телефон для довідок: 098 871 0180
#оргзал

Дмитро Микитин – молодий львівський піаніст, регулярно концертує як сольно, так і у складі різноманітних ансамблів, з альтом, скрипкою, флейтою, також виступає у складі тріо, квартету та квінтету, фортепіанних дуетів. Музикант вже добре знаний львівською публікою за проектами “Музика для релаксу”, “Ніч Густава Малера”, “Французький карнавал”, “Навколо світу за 80 хв”, “Мультфільми під живу музику”, “Шопен.Фільд.Ноктюрни”, “Пісні зі Севільї”, “Бетховен. Багателі”, “24 прелюдії Дебюссі”, “Jazz in classics”…

Олександра Мороз – талановита скрипалька, лауреат міжнародних конкурсів, концертмейстер Молодіжного симфонічного оркестру України (“YSOU”), брала участь у багатьох міжнародних музичних фестивалях – “Музика в старому Кракові” (Польща), ” LvivMozArt” (Україна), “Beethoven Fest” (Німеччина), зараз активно концертує у складі провідних оркестрів України, таких як K&K Philarmoniker, INSO – Lviv, оркестр Львівської Національної філармонії.
Facebook Comments