Христина Михайличенко

Фортепіанний речиталь
18 квітня 19:00

14-річна піаністка, яка підкорила найкращі сцени Європи та Америки, зіграє речиталь у Львові. Така юна, а вже підкорила майже весь світ своєю неповторною грою на фортепіано. Христина Михайличенко знову у Львівському органному залі. Призерка найпрестижніших конкурсів та просто чарівна дівчинка вражає своїм професіоналізмом та проникливістю.

Христину Михайличенко називають “кримським Моцартом”. Дівчинка народилася у Сімферополі. Почала грати на піаніно у неповні п’ять років, у сім мала перший сольний концерт, за рік виступила з оркестром. Після анексії Криму Росією родина Михайличенків була змушена залишити півострів, тож наразі Христина навчається у Київській спеціалізованій музичній школі ім. Лисенка. З весни 2016-го відвідує майстер-класи проф. Олексія Гринюка (Великобританія). Здобутки юної піаністки вражають: десятки перших премій національних та міжнародних конкурсів (Нідерланди, Бельгія, Україна тощо), три гран-прі, концерти в провідних залах Парижа, Брюсселя, Брюґґе, Вашингтона, Стамбула, Антверпена, Відня, Гааги, в національних філармоніях України.
Навчалася в Літніх музичних академіях міжнародного фестивалю «Musica Mundi» (Бельгія, 2017), ISAM (Німеччина, 2016), IMUSE (Бельгія, 2016) тощо. Виступала на міжнародних фестивалях «ArtDialog» (Швейцарія) і «LvivMozArt» (Львів, Україна). Тричі входила у топ-10 найяскравіших підлітків року за версією WoMo (2015–2017 рр.).
У квітні юна зірка завітає до Львова із сольним концертом.

Подія у Facebook

Христина Михайличенко – фортепіано

Й.С. Бах – Прелюдія та фуга до дієз мінор
В.А. Моцарт – Фантазія і до мінор, KV475
Л.В. Бетовен – Варіації ‘Eroica’
Перерва
Р. Шуман – Гумореска
М. Балакірєв – Ісламей

Тривалість: 1 година 15 хв

 

Квитки можна придбати:
– у касі Органного залу (Щодня 13:00-19:00)
– онлайн на Gastroli.ua – https://gastroli.ua/places/235
– у понад 20-ти касах Львова – https://gastroli.ua/network
//вікові обмеження: 7+//

Facebook Comments