Нескорені. Луганський філармонійний симфонічний оркестр

1 грудня 19:00

Нескорені. Непереможені. З Україною в серці. Вони вже майже п’ять років не можуть повернутися у рідні домівки. Але вони продовжують виконувати українську музику, яка колись обов’язково зазвучить і в їхньому рідному Луганську.
Академічний симфонічний оркестр Луганської філармонії під керівництвом Назара Яцківа у перший день зими дає особливий концерт у Львівському органному залі. Твори Станіслава Людкевича та Левка Ревуцького. Музика, що однаково надихає і на Сході і на Заході, музика, в код якої зашито “UA”, музика, яку відкриваємо для себе наново.

Академічний симфонічний оркестр Луганської філармонії
Дириґент Назар Яцків.

С. Людкевич – “Танець кістяків”,”Пісня юнаків”
Л. Ревуцький – Симфонія №2

Квитки в #оргзал можна придбати:
– у касі Органного залу (Щодня 13:00-19:00)
– онлайн на Gastroli.ua – https://gastroli.ua/places/235
– у понад 20-ти касах Львова – https://gastroli.ua/network
// ~7+//

Follow the Event on Facebook

Про оркестр
З 1 квітня 2015 року починається новітня історія Луганської обласної філармонії, бо саме в цей період філармонія була переміщена з окупованої території м. Луганська до міста Сєвєродонецька. Разом з філармонією відновлювати свою діяльність став Академічний симфонічний оркестр.
Зараз колектив оркестру налічує більше 60 музикантів. Головний диригент оркестру – Заслужений діяч мистецтв України Євген Тутевич, який очолив його у складних умовах та продовжує кропітку роботу й сьогодні. Підтримав філармонію й відомий австрійський музикант і почесний головний диригент Академічного симфонічного оркестру Курт Шмід /Австрія/, який опікується музикантами вже понад 15 років і зараз продовжує виступати з оркестром у Сєвєродонецьку.
За час роботи оркестру в м. Сєвєродонецьку, було проведено близько 100 концертів, створено безліч нових програм, записано 2 аудіо-диска та DVD-диск з творами класичної музики (всього Академічним симфонічним оркестром записано 14 компакт-дисків і 3 DVD). Крім того, найчастіше концерти не обходяться без участі запрошених артистів, музикантів, відомих диригентів.

Facebook Comments