Львівська Органна Резиденція

У рамках Дев’ятого міжнародного органного фестивалю у Львові працюватиме Органна резиденція. Безкоштовні майстер-класи та бесіди зі справжніми метрами органної справи чекають на молодих музикантів та всіх охочих.

 Активні учасники матимуть можливість займатись на унікальному автентичномфу інструментів фірми “Rieger-Kloss”, одному з найбільших інструментів Східної Європи

 Минулого року Органна резиденція відкдрилася у Львові вперше. Цьогоріч її професорами будуть: органісти Володимир Кошуба (Київ), Петро Сухоцький (Луцьк), Надія Величко (Львів), органний майстер-реставратор Шандор Шрайнер (Ужгород) та автор монографій про органи України Сергій Каліберда (Львів).

За підтримки Львівської міської ради.

Події органної резиденції відбуватимуться з 22 по 28 липня.

Запрошуємо до участі всіх, хто бажає розширити свої навики гри на органі.

Для Участі в Резиденції надсилайте своє резюме на електронну скриньку Organhall.lviv@gmail.com до 5 липня 2019

Для участі в якості активних учасників   буде відібрано 10 кандидатів

Учасники  забезпечуються житлом на термін проведення майстеркурсів.

Вступний внесок для учасників  становить – 1000 грн

Підсумком  Резиденції буде заключний Гала концерт на сцені Львівського органного залу.Всі учасники отримають сертифікат про участь у Резиденції

Професори Органної Резиденції 2019

Володимир Кошуба

Народний артист України, соліст Національного будинку органної та камерної музики. Отримавши диплом органіста 1981 року, став солістом щойно відкритого Будинку органної та камерної музики в Києві. Виступає на цій сцені вже 38-й рік.

Музикант мав гастролі в Північній та Південній Америці, Європі, Азії. Володимир Кошуба – єдиний з-поміж українських інструменталістів, хто виступав у паризькому соборі Нотр-Дам та на знаменитих музичних фестивалях у Зальцбургу. Записав ряд дисків в Україні, США, Швейцарії. 1999 року Американським біографічним інститутом (АВІ) при конгресі США ім’я Володимира Кошуби було включено у Всесвітній каталог музикантів нового тисячоліття. 2007 року він був обраний президентом Всеукраїнської асоціації органістів та органних майстрів. Паралельно викладає клас органа в Київській спеціальній музичній школі ім. М. Лисенка.

Петро Сухоцький

Навчався у Львівській державній консерваторії ім. М. В. Лисенка у видатного педагога сучасності Самуїла Дайча. Вдосконалював свою майстерність у провідних органістів Європи. Працював у Волинській обласній філармонії солістом камерного ансамблю “Кантабіле”. З 1999 року – органіст Луцького кафедрального собору Святих Апостолів Петра і Павла. Постійно виступає з сольними програмами як органіст в Україні та за її межами (Латвія, Естонія, Білорусь, Польща, Австрія, Німеччина, Італія).

Надія Величко

Солістка Львівського органного залу. Закінчила Львівську середню спеціальну музичну школу-інтернат ім. С. Крушельницької, Львівський вищий державний музичний інститут ім. М. Лисенка. В 1999-2003 роках проходила асистентуру-стажування в Національній музичній академії України ім. П. Чайковського у Києві як концертмейстерка і органістка. Навчалася у магістратурі на кафедрі старовинної музики Санкт-Петербурзького державного університету.

Брала участь у численних майстер-класах видатних органістів у Європі. Отримала диплом з відзнакою Восьмого Міжнародного Органного Конкурсу Fano Adriano (Італія).

Багато гастолює в Україні, грала в Європі та США.

Шандор Шрайнер

Органний майстер, кларнетист. Має понад 20-річний досвід ремонту та реставрації органів. Він обслуговував 24 органи в Закарпатській області та за її межами, у тому числі – львівський орган. Закінчив Ужгородське музичне училище ім. Задора та Київський національний університет культури та мистецтв, здобув фах музиканта оркестру та дириґента.

Сергій Каліберда

Президент правління Благодійної асоціації друзів органної музики і мистецтв. Автор книг “Органи Львова і Галичини: історія та сучасність”, “Органи: від Київської Русі до України”.

Актуальне у Facebook

Контакти:

Organhall.lviv@gmail.com
+38097 54 57 351

Facebook Comments