Неймовірне поєднання візуального мистецтва з музикою. Лінії, які малює мелодія. Форми, які пульсують з ритмом. Колір, що розкриває гармонію. Орган, віолончель і сопрано – дивовижні тембри зачарують ваш слух, а відео-шоу захопить ваш погляд. Адже крім прекрасної музики, Органний зал наповнять візуальні образи, яскраві візерунки та загадкові анімації. Все це складає вибухове враження. Відчуйте симфонію світла!

Ярослав Мигаль – віолончель
Наталія Дитюк – сопрано
Олена Мацелюх – орган

Альберт Врубель – VJ

Християнський гімн “Amazing Grace”
О. Мессіан – “Бог серед нас” з циклу Різдво
Й.С. Бах – Токата і фуга ре мінор
Р. Ваґнер – Шалена гонитва Валькірій з опери “Валькірії”
C. Рахманінов – “Вокаліз”
Е. Вілла-Лобос – Бахіана № 5
Й.С. Бах – Арія з кантати № 208-5
Й.С. Бах / Ш. Гуно – “Ave Maria”
Г.Гендель – Арія ” Reogoice”
Й.С. Бах – Віолончельна сюїта №1
Й.С. Бах – Віолончельна сюїта №6
Г. Кассадо – “Прелюдія-Фантазія”
Ж. Массне – “Медитація”
О. Мессіан – “Хвала вічності Ісуса”

Follow the Event on Facebook

Ярослав Мигаль

Ярослав Мигаль – львівський віолончеліст, засновник камерно-симфонічного оркестру Leopolis та однойменного тріо. Активно концертує як соліст та учасник камерних ансамблів. Виступав у найпрестижніших залах Європи з видатними солістами та диригентами.

Наталія Дитюк – Заслужена артистка України. Співпрацює з Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії, Академічним камерним оркестром “Віртуози Львова” та симфонічними оркестрами України. Учасниця багатьох фестивалів. Гастролює Україною та Європою.

Олена Мацелюх – українська органістка, яка виступає зі сольними речиталями та гастролює з концертами по цілій Україні. За останні роки Олена Мацелюх по декілька разів гастролювала у Швейцарії, Німеччині, Франції, Іспанії та Данії. Вона постійна учасниця багатьох органних фестивалів.

Наталія Дитюк

Олена Мацелюх

Facebook Comments