Один із найулюбленіших постійних проектів Львівського органного залу!

Музика оживає, стає кольором і формами. Зображення живе, вібрує, змінюється під ритми і гармонії. Орган і відеоарт – насолода для вух і для очей!

Львівський органний зал запрошує поринути у світ яскравих кольорів та ефектних звуків органа на концерті “Органне відеошоу”. Відеомапінг Альберта Врубеля і безсмертна класика у виконанні органістки Надії Величко.

Надія Величко – орган
Альберт Врубель – відеоарт

П. Флетчер – Святкова токата
Й. Райнбергер – Пасакалія мі мінор
Е. Боссі – Скерцо соль мінор
Д. Джонсон – Trumpet tune
Л. Лефебюр-Велі – Болеро концерт
М. Сужиньські – Токата фа дієз мінор
М. Регер – Інтродукція та пасакалія
Й. Мітчел – Дві джазові прелюдії

Квитки можна придбати:
– у касі Органного залу (Щодня 13.00-19.00)
– онлайн Gastroli.ua – https://gastroli.ua/places/235
– у понад 20-ти касах міста Gastroli.ua – https://gastroli.ua/network

Follow the Event on Facebook

Надія Величко, органістка

Народилася у Львові. Закінчила Львівську середню спеціальну музичну школу-інтернат ім. С. Крушельницької, Львівський вищий державний музичний інститут ім. М. Лисенка. В 1999-2003 роках проходила асистентуру-стажування в Національній музичній академії України ім. П. Чайковського у Києві як концертмейстерка і органістка (клас професора Г. Булибенко).

З 2001 року працює у Львівському будинку органної та камерної музики. Брала участь у фестивалях “Контрасти”, “Музика тисячоліття”, Фестивалі Давньої Музики у Львові.

У 2003 виступала з концертами в Німеччині. У 2009 брала участь в Органній академії в Ляйпціґу – в курсах відомих органістів, таких як Ж. ван Ортмерсен, Ж. Л. Зендер, Дж. Лауквік, 2010 р. – в Міжнародній органній академії в Хаарлені, Нідерланди, де вдосконалювалась під керівництвом таких майстрів, як Л. Ґіємі (Італія), В. Церер (Німеччина), Б. Вінсеуміус (Нідерланди).

В липні 2011 поступила на навчання в магістратуру на кафедру старовинної музики Санкт-Петербурзького державного університету. В 2011 виступала з концертами у Балтиморі (США). Брала участь в Міжнародній академії з органу і клавікорду, що проходила в місті Смарано (Італія) і в місті Роскільде (Данія). Отримала диплом з відзнакою Восьмого Міжнародного Органного Конкурсу Fano Adriano (Італія).

В постійному репертуарі – твори Й. С. Баха, Ґ. Ф. Генделя, Д. Букстегуде, Й. Пахельбеля, С. Франка.

Відвідайте інші органні концерти Надії Величко!

Facebook Comments