CAN'T STOP THE FEELING!

Авторські кавери Pop & Rock хітів
18 липня 19:00

Емоції на повну! Відчуття, які неможливо зупинити. Потужний потік енергії, який неможливо стримати. Це чекає на вас на концерті піаніста Дмитра Микитина та скрипальки Олександри Мороз. Вони презентують для львівської публіки унікальну програму – авторські обробки найпопулярніших пісень найвідоміших виконавців Pop & Rock сцени. Від легендарних Nirvana до Alan Walker. ТОП хіти в акустичній транскрипції, поєднання легендарних пісень з найновішими трендами сучасності.
Цей проект є абсолютним ексклюзивом від Львівського органного залу, адже музиканти робили авторські перекладення для фортепіано та скрипки, і почути їх ви зможете лише у нас! Відчуйте, що можуть зробити два класичні інструменти – фортепіано і скрипка, – коли їм дадуть волю! Це новий погляд на улюблену музику! CAN’T STOP THE FEELING!

Дмитро Микитин – фортепіано
Олександра Мороз – скрипка

Тривалість: 69 хвилин

Подія у Facebook

Дмитро Микитин – молодий львівський піаніст, регулярно концертує як сольно, так і у складі різноманітних ансамблів, з альтом, скрипкою, флейтою, також виступає у складі тріо, квартету та квінтету, фортепіанних дуетів. Музикант вже добре знаний львівською публікою за проектами “Музика для релаксу”, “Ніч Густава Малера”, “Французький карнавал”, “Навколо світу за 80 хв”, “Мультфільми під живу музику”, “Шопен.Фільд.Ноктюрни”, “Пісні зі Севільї”, “Бетховен. Багателі”…

Олександра Мороз – талановита скрипалька, лауреат міжнародних конкурсів, концертмейстер Молодіжного симфонічного оркестру України (“YSOU”), брала участь у багатьох міжнародних музичних фестивалях – “Музика в старому Кракові” (Польща), ” LvivMozArt” (Україна), “Beethoven Fest” (Німеччина), зараз активно концертує у складі провідних оркестрів України, таких як K&K Philarmoniker, INSO – Lviv, оркестр Львівської Національної філармонії.
Facebook Comments