Романтичне тріо

12 вересня, 19:00

Українська романтична музика – завжди про щось більше, ніж про кохання. Наш пізній романтизм – як стиглі осінні яблука, що падають у густу траву з глухим стукотом і розливають у повітрі солодкий і ніжний аромат. Він не терпкий, не надто приторний, він витриманий і легкий. Цього вересневого вечора ми смакуватимемо кожну ноту творів Людкевича, Барвінського у виконанні тріо Петра Тітяєва (скрипка), Ярослава Мигаля (віолончель) та фортепіано Анастасії Бойко. А проникливий вокал, Наталії Дитюк подарує нам настрій тихого щастя від українських романсів.

Наталія Дитюк – сопрано
Петро Тітяєв – скрипка
Ярослав Мигаль – віолончель
Анастасія Бойко – фортепіано

С. Людкевич – Тріо-ноктюрн
С. Людкевич – Романси для голосу та фортепіано
С. Рахманінов – Романси для голосу та фортепіанного тріо
В. Барвінський – Тріо для скрипки, віолончелі та фортепіано
В. Барвінський – Романси для голосу та фортепіано.

Подія у Facebook

Квитки можна придбати:
– у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
– онлайн на Gastroli.ua – https://gastroli.ua/places/235
– у понад 20-ти касах Львова – https://gastroli.ua/network
//вікові обмеження: ~0+//
Телефон для довідок: 098 871 0180
#оргзал

Наталія Дитюк. Навчалась в Ленінградській державній консерваторії ім. Н. Рімского- Корсакова по класу сольного співу. З 2000 року працює солісткою Львівської обласної філармонії. Співпрацює з Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії, Академічним камерним оркестром “Віртуози Львова” та симфонічними оркестрами України. Учасниця багатьох фестивалів. Гастролює Україною та Європою. Заслужена артистка України.

Ярослав Мигаль – легендарний львівський віолончеліст, засновник камерно-симфонічного оркестру “Leopolis” та однойменного тріо. Активно концертує як соліст та учасник камерних ансамблів. Виступав у найпрестижніших залах Європи з видатними солістами та диригентами. Ярослав також докладає чимало зусиль, щоб твори українських композиторів відкривали для себе слухачі по всьому світу. Зокрема, запис опери Бортнянського “Алкід”, здійснений його ансамблем, був відзначений у США та Європі.

Петро Тітяєв.

Срипаль. Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів. У 5 років почав грати на скрипці. Випускник Львівської середньої спеціальної музичної школи-інтернату ім. С. Крушельницької та Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка (клас проф. Павлія Г. І.). Учасник «Phoenix String Quartet», оркестру «Leopolis» та Академічного молодіжного симфонічного оркестру «INSO-Львів», Ukrainian Festival Orchestra та спільноти Collegium Musicum Lviv.

Анастасія Бойко

Піаністка. Навчалась у Черкаському Державному Музичному Училищі ім С. Гулака-Артемовського та Львівській Національній Музичнiй Академії. Лауреатка всеукраīнських та мiжнародних конкурсiв. Виступає у складі камерних ансамблів та як солiстка у містах України та зарубiжжя (Польща, Словаччина, Німеччина). Є постійним учасником дуету “Aureliano Duo”. Грала з такими знаними музикантами, як Сiгiзвальд Куйкен, Iрина Гiнтова, Рiхард Реш, Тетяна Журавель, Сергiй Островський.

Facebook Comments