Німе кіно під живу музику

Вечір у стилі ретро в Органному залі!
08.06 21:00

Німе кіно, безсмертний Чарлі Чаплін та музика, яка здатна сказати більше за слова. Найвідоміші пісні з німих фільмів виконає піаніст Дмитро Микитин та скрипалька Олександра Мороз. А на велетенському проекторі у цей час ітимуть кадри шедеврів Епохи німого кіно.
Запрошуємо, пані та панове!

Дмитро Микитин – фортепіано
Олександра Мороз – скрипка

Чарлі Чаплін:
“Чарівні очі” (з к/ф “Вогні великого міста”)
“Ось і кінець” (з к/ф “Король у Нью-Йорку”)
“Вічно” (“Вогні рампи”)
“Зірка, що впала” (“Великий диктатор”)
Серенада Мендолін (“Король у Нью-Йорку)
“Заспівай пісню” (“Золота лихоманка”)
“Усмішка” (“Сучасні часи”)
Тема Террі (фортепіано соло, “Вогні рампи”)
“Ти – пісня” (“Джентельмен Трамп”)
Пісня весни (“Король у Нью-Йорку”)
“Плакучі верби” (“Король у Нью-Йорку”)
“Без тебе” (“Король у Нью-Йорку”)
“Це моя пісня” (“Графиня з Гонконгу”)

Подія у Facebook

Дмитро Микитин – молодий львівський піаніст, регулярно концертує як сольно, так і у складі різноманітних ансамблів, з альтом, скрипкою, флейтою, також виступає у складі тріо, квартету та квінтету, фортепіанних дуетів. Музикант вже добре знаний львівською публікою за проектами “Музика для релаксу”, “Ніч Густава Малера”, “Французький карнавал”, “Навколо світу за 80 хв”, “Мультфільми під живу музику”, “Шопен.Фільд.Ноктюрни”, “Пісні зі Севільї”, “Бетховен. Багателі”…

Олександра Мороз – талановита скрипалька, лауреат міжнародних конкурсів, концертмейстер Молодіжного симфонічного оркестру України (“YSOU”), брала участь у багатьох міжнародних музичних фестивалях – “Музика в старому Кракові” (Польща), ” LvivMozArt” (Україна), “Beethoven Fest” (Німеччина), зараз активно концертує у складі провідних оркестрів України, таких як K&K Philarmoniker, INSO – Lviv, оркестр Львівської Національної філармонії.

Facebook Comments