Наталія Степаняк

Чарівні арії

7 червня, 19:00

Чарівні арії Баха, Моцарта, Генделя у чуттєвому виконанні Наталії Степаняк під органний супровід Надії Величко.

Вона з легкістю зачаровує всіх, коли виходить на сцену!” – відгукується австрійська преса про українську оперну виконавицю Наталію Степаняк.

У неї божествене бельканто, що підтверджено першою премією престижного міжнародного конкурсу.
7 червня Наталія виступатиме на сцені Органного залу у супроводі органістки Надії Величко. Звучатимуть чарівні арії Генделя, Моцарта та Баха.

Наталія Степаняк – сопрано
Надія Величко – орган

Й.С. Бах – Ave Maria
Й.С. Бах – “Страсті за Матвієм”, “Blute nur”
Й.С. Бах – “Страсті за Матвієм”, “Aus Liebe will mein Heiland sterben”
Й.С. Бах – Klavier solo
Г.Ф. Гендель – “Юлія Цезар у Єгипті”, арія Клеопатри “Piangero la sorte mia”
Г.Ф. Гендель – “Альцина”, арія Альцини “Ah, mio cor”
А.В. Моцарт – “Exsultate, jubilate”

Тривалість концерту: понад годину

Квитки можна придбати:
– у касі Органного залу (Щодня 13:00-19:00)
– онлайн на Gastroli.ua – https://gastroli.ua/places/235
– у понад 20-ти касах Львова – https://gastroli.ua/network
//вікові обмеження 7+//

Номер телефону для довідок: 098 871 0180
#оргзал

Наталія Степаняк почала співати раніше, ніж говорити. З трьох років вона виступала у хорі, а в чотири дебютувала на великій сцені – Палаці “Україна”. У музичні школі вчилася на бандурі, адже там можна грати і співати. Після закінчення Львівської національної музичної академії за напрямками “Народні інструменти” та “Сольний спів” Наталія деякий час навчалася в Польщі. А потім пройшла конкурс 15 осіб на місце в престижному Віденському Університеті музики та мистецтв. Весною 2019 року вона захистила там диплом магістра за напрямом “Опера”.

Львів’янка виступала на сценах оперних театрів Австрії, Німеччини, Італії, Болгарії. Вона дає багато сольних концертів, співпрацюючи із різними оркестрами на різноманітних концертних майданчиках Європи. Найбільшим із них був її власний проект “Перевтілення” у Львові, де вона виступила не тільки як солістка, а також як режисер-постановник, ініціатор та директор проекту.

Вона є лауреаткою премії “Кращий співак стилю бельканто” престижного Міжнародного конкурсу оперних співаків ім. Яна Кіпури (Польща), а також фіналісткою світового конкурсу оперних співаків Competizione dell`Opera, який відбувався у 2017 році в місті Лінц, Австрія. Також Наталія є переможницею вокального конкурсу “Молоді таланти” фонду Володимира Співакова (Москва, 2008 рік).

Надія Величко, органістка

Народилася у Львові. Закінчила Львівську середню спеціальну музичну школу-інтернат ім. С. Крушельницької, Львівський вищий державний музичний інститут ім. М. Лисенка. В 1999-2003 роках проходила асистентуру-стажування в Національній музичній академії України ім. П. Чайковського у Києві як концертмейстерка і органістка (клас професора Г. Булибенко).

З 2001 року працює у Львівському будинку органної та камерної музики. Брала участь у фестивалях “Контрасти”, “Музика тисячоліття”, Фестивалі Давньої Музики у Львові.

У 2003 виступала з концертами в Німеччині. У 2009 брала участь в Органній академії в Ляйпціґу – в курсах відомих органістів, таких як Ж. ван Ортмерсен, Ж. Л. Зендер, Дж. Лауквік, 2010 р. – в Міжнародній органній академії в Хаарлені, Нідерланди, де вдосконалювалась під керівництвом таких майстрів, як Л. Ґіємі (Італія), В. Церер (Німеччина), Б. Вінсеуміус (Нідерланди).

В липні 2011 поступила на навчання в магістратуру на кафедру старовинної музики Санкт-Петербурзького державного університету. В 2011 виступала з концертами у Балтиморі (США). Брала участь в Міжнародній академії з органу і клавікорду, що проходила в місті Смарано (Італія) і в місті Роскільде (Данія). Отримала диплом з відзнакою Восьмого Міжнародного Органного Конкурсу Fano Adriano (Італія).

В постійному репертуарі – твори Й. С. Баха, Ґ. Ф. Генделя, Д. Букстегуде, Й. Пахельбеля, С. Франка.

 

Facebook Comments