Двері. Це найперше, що ми бачимо, коли заходимо в нове місце. Старі чи нові. Низькі чи високі. Темні чи світлі. Замкнені чи прочинені.

Чи хотілося б вам постукати у двері, які не відзначаються ні зручністю, ні новизною? Мабуть, ні. А як щодо оновленої красивої брами?

Органний зал за останні два роки багато в чому змінився. Лише стара брама залишилася незмінною. Її вигляд оманливий! За нею – сучасний, зручний та привітний простір, де живе мистецтво! Давайте допоможемо нашому любому Органному отримати нове обличчя!

Це буде великий прийом в Органному залі. В кожному куточку, а не лише на сцені, цього вечора звучатиме музика. Кращі музиканти Львова гратимуть для вас. Ми відкриємо всі таємниці Органного! Проведемо екскурсію всередині, розкажемо, як влаштовано орган, відкриємо фрески Яна Генріка Розена, які майстри-реставратори рятують від півстолітнього забуття.

Відкрий двері музиці!

Купуючи квиток, ви допомагаєте нам відреставрувати вхідну браму для Львівського органного залу.

Андрій Уличний – скрипка
Лілія Коструба – сопрано
Наталія Степаняк – сопрано
Надія Величко – орган
Олена Мацелюх – орган
Світлана Позднишева – клавесин

Подія у Facebook

The Doors

Ми запустили кілька видів квитків:

Мені не байдуже – Вхідний за 100 грн

Мій внесок у розвиток Органного – Вхідний за 200 грн

Спонсор – Вхідний квиток за 500 грн + відвідувач отримує сувенірний ключ від дверей Органного залу

Меценат – Вхідний квиток за 600 грн + відвідувач отримує сувенірний ключ від дверей Органного залу та особисту подяку від нашої Команди.

Facebook Comments