Вадим Холоденко

Фортепіанний речиталь
16 лютого 19:00

Унікальна подія, ви мусите це побачити! Бо хоча б раз у житті треба почути феноменальну гру піаніста Вадима Холоденка. Це один із тих українців, які добились успіху і представляють нашу країну на міжнародній арені.Речиталі, виступи з найкращими оркестрами світу, форетпіанні дуети ‒ Холоденку підвладні будь-які жанри. Критики називають його “одним з найбільш музично динамічних і технічно обдарованих молодих піаністів” нашого часу.

 

Вадим Холоденко – фортепіано

В.А. Моцарт – Фортепіанна соната до мінор, K457
Ф. Шуберт – Соната Ля мажор, op 120, D664
К. Сааріаго – Балада
Антракт
О. Скрябін – Обрані прелюдії
С. Рахманінов – Фортепіанна соната №2 сі-бемоль мінор

Квитки можна придбати:
– у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
– онлайн на Gastroli.ua – https://gastroli.ua/places/235
– у понад 20-ти касах Львова – https://gastroli.ua/network
//вікові обмеження: ~7+//

 

Подія у Facebook

Лауреат Золотої медалі та всіх спеціальних призів конкурсу ім.Вана Клайберна (США) Вадим Холоденко із сольним концертом у Львові!
Музикант особливого обдарування та майстерності, його технічна майстерність вражає і захоплює!
Вихованець Київської спеціальної музичної школи ім.М.Лисенка, вдосконалював свою майстерність під керівництвом відомої піаністки Віри Горностаєвої. Вперше почав концертувати в країнах США, Китаї та країнах Європи у віці 13 років. Лауреат численних міжнародних конкурсів. Співпрацює з такими відомим дириґентами, як Леонард Слаткін, Мігель Харт-Бедоя, Карл Сент-Клер, Владімір Федосєєв та ін. Грав у найкращих залах Європи Америки, Азії, Океанії.

Facebook Comments