Віденська оперета. Найкраще

7 березня 19:00 9 березня 16:00

Розкіш, шик, розміреність та аристократичність – такими словами можна описати по-королівськи вишуканий Відень. Це місто славетних австрійських аристократів, звідки українська співачка Наталія Степаняк привезла найкраще – музику. Вишукана та чарівна атмосфера Відня 1920-х років передана за допомогою музики класиків віденської оперети і не тільки. Кальман, Легар, Крейслер та інші.
Справжня чуттєвість та неймовірна легкість. Слухаючи ці оперети, можна мимоволі перенестись на благородний прийом із високошанованими гостями, якими стануть власне наші слухачі.
Вишукана, витончена та шикарна – ця музика підкорить ваші серця!

Солістка Одеської опери – Наталія Степаняк
Олександра Мороз – скрипка
Дмитро Микитин – фортепіано

Українська співачка, сопрано Наталія Степаняк є лауреаткою, а також переможницею багатьох конкурсів, зокрема особливої премії «Кращий співак стилю бельканто» міжнародного конкурсу оперних співаків ім. Яна Кіпури. Є фіналісткою світового конкурсу оперних співаків «Competizione dell`Opera», який відбувся у 2017 році в місті Лінц, Австрія, а також є переможницею вокального конкурсу «Молоді таланти» фонду Володимира Співакова (Москва, 2008 рік).
Наталія Степаняк отримала ступінь магістра у Львівській національній музичній академії імені М.В. Лисенка за спеціальностями «Народні інструменти (Бандура)» і «Сольний спів».
Взимку 2019 року Наталія завершила навчання у Віденському Університеті музики і мистецтва та отримає ступінь магістра мистецтва за напрямом «Опера».
Львів’янка виступала на сценах оперних театрів Австрії, Німеччини, Італії, Болгарії. Вона дає багато сольних концертів, співпрацюючи із різними оркестрами на різноманітних концертних майданчиках Європи. Найбільшим із них був її власний проект “Перевтілення” у Львові, де вона виступила не тільки як солістка, а також як режисер-постановник, ініціатор та директор проекту. У 2019 році разом з однодумцями запустила проєкт з навчання оепрних співаків ColoraturaOperaLab.

Дмитро Микитин – молодий львівський піаніст, регулярно концертує як сольно, так і у складі різноманітних ансамблів, з альтом, скрипкою, флейтою, також виступає у складі тріо, квартету та квінтету, фортепіанних дуетів. Музикант вже добре знаний львівською публікою за проектами “Музика для релаксу”, “Ніч Густава Малера”, “Французький карнавал”, “Навколо світу за 80 хв”, “Мультфільми під живу музику”, “Шопен.Фільд.Ноктюрни”, “Пісні зі Севільї”, “Бетховен. Багателі”, “24 прелюдії Дебюссі”, “Jazz in classics” та багатьох інших. Брав участь у масштабному турі української класики Ukrainian Live Tour.

Олександра Мороз – талановита скрипалька, лауреат міжнародних конкурсів, концертмейстер Молодіжного симфонічного оркестру України (“YSOU”), брала участь у багатьох міжнародних музичних фестивалях – “Музика в старому Кракові” (Польща), ” LvivMozArt” (Україна), “Beethoven Fest” (Німеччина), зараз активно концертує у складі провідних оркестрів України, таких як K&K Philarmoniker, INSO – Lviv, оркестр Львівської Національної філармонії.

Facebook Comments